'Onze kracht zit'm in onze krachten'

Detaconcept Uitzendgroep bv is een familiebedrijf wat is opgericht in 2004 door de twee broers Hayri en Zulkuf Dogan.

Onder hun leiding is het bedrijf gestaag uitgegroeid tot 650 uitzendkrachten in 2020. De eerste klanten zijn nu nog klant, en de eerste uitzendkrachten zijn nu nog steeds uitzendkracht! Dat is veelzeggend! Het zegt veel over de kwaliteit die Detaconcept Uitzendgroep op lange termijn levert aan haar klanten. 

Bent u op zoek naar een betrouwbare partner voor uw personeelsoplossingen?
Wees welkom bij Detaconcept Uitzendgroep B.V. 

Hayri Dogan
Algemeen directeur
E-mail: hayri@detaconcept.nl
Zulkuf Dogan
Algemeen directeur
E-mail: zulkuf@detaconcept.nl
Serdal Dogan
Operationeel manager
E-mail: serdal@detaconcept.nl
Mazlum Dogan
Hoofd Planning
E-mail: mazlum@detaconcept.nl
Ferit Dogan
Planning en Relatiebeheer
E-mail: ferit@detaconcept.nl
Paul Straathof
Accountmanager - Huizenbeheerder
E-mail: paul@detaconcept.nl
Gert-Jan Boers
Senior Accountmanager
E-mail: gertjan@detaconcept.nl
Ton van der Zalm
Accountmanager
E-mail: ton@detaconcept.nl
Nikola Sechawer
Hoofd Recruiter Polen
E-mail: nikola@detaconcept.nl
Gregor Solarz
Facilitair beheer
E-mail: gregor@detaconcept.nl
Turkan Kurt
Hoofd Administratie
E-mail: turkan@detaconcept.nl
Edyta Muchowska
Functie : Loonadministratie medewerker
Show More
                   Ons team.

SPEAKING

Detaconcept Uitzendgroep helpt bedrijven met personeelsoplossingen.